2003 yılından beri Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi`nde faaliyet halinde olan kulüp, bu dönem de ünlü isimlerle söyleşiler düzenleyecek.

Geçen dönem stand açıp tanışma faaliyetleri düzenleyen kulüp, bunun dışında akustik sahne ve piknik etkinlikleri gerçekleştirdi. Akustik sahne etkinliklerinin yanı sıra geçtiğimiz sene söyleşi günlerinde Gece, Flört, Umut Kaya, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Son Feci Bisiklet ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi sanatçıları okulda ağırladı. Güz ve bahar dönemlerinde bu isimlerle söyleşiler yapıldı, şarkılar söylendi ve hatıra fotoğrafları çekinildi. Söyleşilere toplam 2000 kişi katılım sağladı. Workshop etkinliklerinde de Doğaç Titiz, Yavuz Darıdere ve World’s Fastest Drummer yarışmasının Türkiye organizatörü Erhan Karaca konuk edildi. Workshop etkinliklerine toplam 750 kişi katıldı.

Hareketli bir dönem geçiren DEÜ Müzik Kulübü, yeni dönemde de etkinliklere devam ediyor. Söyleşi takvimine baktığımızda 27 Kasım`da Peyk var. 3 Aralık tarihinde de Necati ve Saykolar okulda olacak. Kronolojik olarak etkinlik saatleri ve yerleri şöyle:

  • Peyk – 27 Kasım 2015 – 16:00 – DEÜ İİBF Konferans Salonu
  • Necati ve Saykolar – 3 Aralık 2015 – 12:00 – DEÜ İİBF Konferans Salonu

Kulübün planlama aşamasında olan kesinleşmemiş etkinlikleri de bulunmakta, bu etkinliklerden haberdar olmak için kulübün iletişim ağlarını takip edebilirsiniz:

Facebook
Twitter

Etkinliklere katılım herkese açıktır ve ücretsizdir.