Dream Theater’ın 31 Temmuz 2014 tarihinde İstanbul Küçükçiftlik Park’ta vereceği konserin “meet and greet” detayları grubun resmi sitesinde duyuruldu. Daha önce Metallica konseri öncesinde meet and greet etkinlikleri konusunda fazlaca içerik girdik fakat orada uygulanan kriterler ile Dream Theater’ın meet and greet etkinliğinde uygulayacağı kriterler kesinlikle birbiriyle benzerlik bulunmuyor.

Dream Theater’la tanışabilmek için kesenin ağzını açmanız ve “Premium Meet and Greet VIP” bilet satın almanız gerekiyor. Bu biletin satış fiyatı 220.50 Euro olarak belirlenmiş. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Premium Meet and Greet VIP bilet sahibi olarak bir kaç önemli hak elde ediyorsunuz. Bunlar grupla tanışmak ve fotoğraf çektirmek, grup üyeleri tarafından imzalanmış özel üretim turne posteri, yine özel üretim hediyelik eşya ve size özel giriş hakkı sağlayan premium bilet. 

Buna ek olarak “Gold VIP” adıyla 115.50 Euro‘luk fiyatıyla bir başka bilet daha satılmakta. Bu bilet ile tanışma ve fotoğraf çektirmek gibi imkanlarınız bulunmuyor. İmzalı özel poster ve hediyeye sahip oluyorsunuz. Evet, tarifeler biraz tuzlu fakat çok özel Dream Theater fanlarının kaçırmaması gerekiyor.

Çekiliş ile meet and greet kazanmanızı sağlayacak bir kampanya düzenlenecek mi bir bilgimiz yok. İlerleyen günlerde netlik kazanacaktır.