Hard Rock, beş yıldan bu yana her yıl, uluslararası sahnesinde yetenekli müzik gruplarını ağırlamak üzere dünya çapında bir arayış başlatarak genç müzisyenlere verdiği sözü devam ettiriyor. Siz de şehrinizin müziğine güveniyor ve Barselona’da HRC Istanbul’u temsil edecek grubu belirlemek istiyorsanız, desteklediğiniz grup için oy kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Hard Rock Rising Istanbul linki üzerinden beğendiğiniz grubun sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve #HardRockRising etiketiyle paylaştıkları linklerden kendilerine oy göndermek.

Dünyanın en geniş çaplı müzik grubu yarışması Hard Rock Rising, yerel müzik gruplarına, bu yaz ilk kez düzenlenecek Hard Rock Rising Barcelona müzik festivalinde performans sergileme fırsatı sunacak. Kendi şehirlerinde en fazla oyu alan ve Barselona’ya gitmeye hak kazanan grupların yarışmak üzere gidecekleri İspanya’da bütün masrafları karşılanacak ve bu seyahat ile yıldız olma şansı yakalayacaklar!

İşte dünyanın en geniş çaplı müzik grubu yarışmasında İstanbul’u temsil etmeye gönüllü olan adaylar; In White, Haldemir Helyanwe, Mikyas Mon, Edgeflame, Haaqan, Soul Sacrifice, Bomonti, Konseptsiz, Kün, Denge, Ameeroo, Agency, Neon Koala Army, Beyler, Mehmet Karagöz, Bonn The Band, Merlyn, Baht, Aseton, Snakeroot, Orblood, Rubber Walrus, Kaos ve Maskara. Siz de hemen oyunuzu belirleyin ve seçtiğiniz gruba destek olun.

Aşağıdaki linkten İstanbul’dan katılım göstermiş olan grup isimlerine ve sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz. Oylama sayfalarına her grup için özel olarak kendi sosyal medyalarında Hard Rock Rising ile ilgili olarak paylaştıkları postlar üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Oy Kullanmak için Tıklayınız

ReverbNation Hakkında

ReverbNation, bağımsız müzisyenlere kariyerlerinin her yönünü yönetmelerini sağlayacak araçlar sunmada dünya çapında bir liderdir. ReverbNation’ın tümleşik kariyer yönetimi çözümü 2006 yılından bu yana sayıları 3,8 milyonu aşan bir sanatçı camiası yarattı. Sektör lideri kürasyon kapasitesi ile sayıları sürekli artan 20 milyonu aşkın çevrimiçi hayran kitlesinin yanı sıra, günümüzün yükselen yeteneklerine rakipsiz erişim sağlaması, ReverbNation’ın yeni nesil başarılı sanatçıların erkenden keşfedilmesinde ve geliştirilmesinde büyük bir rol oynamasını sağlıyor.  

Daha fazla bilgi için, ReverbNation.com’u ziyaret edin ve ReverbNation’ı Twitter’da takip edin: Twitter.com/ReverbNation.