Uzun soluklu ve zahmetli çalışmaların ardından, Egemen Yılmaz`ın Aşk ve Savaş adlı ilk maxi single albümü dinleyiciyle buluştu. Dört parçadan oluşan albümde, üç şarkının söz ve müziği sanatçıya ait. Klip parçası olan Kime Bu Veda ise Ruşen Abdullahoğlu imzası taşıyor. Türk rock müziğinde ses getirmiş bazı isimler de bu albümde yer alıyor.

Bu isimlerin arasında ilk göze çarpan, albümün müzik direktörlüğünü de üstlenen Dört x Dört`ün vokalisti Deniz Tuzcuoğlu. Albümün aranjörlüğünü Deniz Tuzcuoğlu ve Gökhan Büyükkara üstlendi. Kayıt, mix, mastering ve editlerini ise Alen Konakoğlu yaptı. Gitarları yine aranjör Gökhan Büyükkara kaydetti. Davul kayıtları ise, Feridun Düzağaç, Aylin Aslım, Cem Köksal, Joe Lynn Turner gibi isimlerin sahne performanslarıyla bilinen Mert Alkaya`ya ait. Düzce, Efteni Gölü`nde çekilmiş klip, sıradanlığın dışına çıkmış kurgusuyla dikkat çekerken, yönetmen koltuğunda ise Cenk Han Alkaya var.

Egemen Yılmaz Band, İstanbul, Düzce ve çevresinde yıllardır çeşitli festival, organizasyon ve barlarda konserler vererek adını belli bir kitleye duyurdu ve sahne almaya devam ediyorlar.

Kime Bu Veda`nın klibi:

Aşağıdaki bağlantı linklerinden grubun sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Instagram
iTunes
Spotify