Fender Mustang 4 Combo

0
62

Söz konusu amfi olduğunda, akla gelen ilk soru “lambalı mı, lambasız mı” olduğu oluyor. Fender Mustang 4 lambasız yani tüpsüz bir amfi. Modelling Amp. dediğimiz türden bir amfi. Fakat videoda da duyacağınız gibi, gayet tatmin edici soundlar sunuyor ve böylece çoğu yapay sound sunan ve rezil tonlara sahip amfilerin arasından kolayca sıyrılıyor.

İçinde, birçok kabin ve ton seçeneği mevcut. En iyi yanlarından biri ise, sadece size sunulanla yetinmekten hoşlanmıyorsanız, tonlar üstünde değişiklikler yapabiliyor ve bunları kendi tonunuz olarak kaydedebiliyorsunuz. Tuner özelliğini de içerisinde barındıran Fender Mustang 4, bir konser için size ihtiyacınız olan herşeyi sunuyor diyebiliriz.

Fender Mustang 4 - Foot Switcher

Fender 2011 American Stratocaster Sienna Sunburst ise, ilk çaldığım andan itibaren kendisini hissettiren ve çok rahat çalış imkanı sunan bir gitar. 2011 Sienna Sunburstler’in maple ve rosewood neck olmak üzere iki seçeneği mevcut. Ben, çalışı maple’a göre daha zordur diyerek rosewood’u deneyip tadına bakmak istedim fakat belirtmeliyim ki beni yanılttı. Parmaklarınız klavyenin üstünde uçup gidiyor neredeyse. Vibrato kolu ile oynayarak çaldığımda, bir raddeden sonra akorda bozulmalar oluyor doğal olarak. Fakat bu sorunu gitarın kulaklarına bir kilit sistemi takarak çok rahat ve çok pahalıya kaçmadan çözebiliyorsunuz.