Sunshine Band ile İzmir’ de çeşitli organizasyonlarda sahne alan Fiza 2. solo çalışması olan Alacakaranlık adlı teklisinin klibini Türkiye’nin en büyük youtube müzik kanalı olan Netd’de dinleyicilerin beğenisine sundu. Ayrıca ”Alacakaranlık” isimli single albüm ve klip Seyhan Müzik aracılıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Aranje ve kayıt işlemlerinin Özgür Bakkaloğlu tarafından İzmir BPM Müzik Stüdyosu’nda yapılan çalışmanın klibi için ise Fiza, Murat Gültekin ve Key Ajans ekibiyle çalıştı. Stüdyo çekimleri Alsancak Film Yapım Atölyesi’nde gerçekleştirilen klibin, dış çekimleriyse Buca ve Gümüldürde yapılmıştır. Single Kapağı ise 3D video ve tasarımlar yapan Berk Polat tarafından yapılmıştır.

Klasik aşk şarkılarından farklı bir hikayesi olan şarkının sözlerini Oğuzhan Doğan‘la beraber yazan Fiza şarkının bestesini kendisi yapmıştır. Şarkının klibi, kapağı sözleri adına uyumlu olarak Alacakaranlık, gizemli ve mistik bir konsept barındırmaktadır.

Müzik severler için harika bir alternatif olan şarkı tüm dijital platformlarda yerini almıştır. Keyifle dinlemeniz dileğiyle.