Frances Cobain`in Eski Kocası Kendisine Nafaka Bağlanmasını İstiyor!

0
41

2014 yılında Frances Cobain`in adeta kocaya kaçar gibi, acele bir kararla evlendiğini sizlere duyurmuştuk. Hatta nikah törenin Frances`in annesi ve Kurt Cobain`in büyük aşkı Courtney Love yer almamıştı. Bu evlilik ne yazık ki fazla uzun sürmemişti. Geçtiğimiz Mart ayında bu ikili ayrılma kararı aldı.

Frances Cobain’in babasından kalan yaklaşık 100 milyon dolarlık bir serveti bulunuyor. Bu servetten Issiah Silva’nın herhangi bir pay alamayacağı boşanma sırasında belirtilmişti. Bu durum Silva’nın içine öyle bir oturmuş olmalı ki, çok sıra dışı bir gerekçe ile Frances Cobain’in kendisine her ay nafaka ödemesi gerektiğini söyleyerek gündeme gelmeyi başardı.

Isaiah Silva’ın iddiasına göre, evlilik ve boşanma sürecindeki şiddet ve maruz kaldığı yıkım sebebiyle kendini müziğe ve grubuna verememiş. Bu sebepten ötürü Frances Cobain’in kendisine aylık 25 bin dolar ödeme yapması gerektiğini savunuyor. Hatta belirlediği bu rakamın ne gibi giderler için kullanılacağını da açıklamış. Bu harcamalar içerisinde dikkat çeken giderler şu şekilde: 4500 dolar kira, 200 dolar kıyafet, 3333 dolar çocuğun okul parası. Ki bu bahsini ettiği çocuk bir önceki birlikteliğinden olan çocuğu…

Gerçekten insan hayret ediyor. Issiah Silva tüm bunlarla da yetinmeyip, evlilik sırasında herhangi bir evlilik sözleşmesi imzalamadıkları için Frances Cobain’in servetinin yarısının kendi hakkı olduğunu da iddia ediyor. 

Bu iddia ve isteklerin kabul edilmesi mümkün görünmüyor. Frances Cobain yüksek ihtimal bu isteklere gülüp geçecektir. Tıpkı bizim şu an okurken yaptığımız gibi.