İsveçli grup Ghost ya da Ghost B.C, Ekim veya Kasım aylarında stüdyoya girme planlarını onayladı. Albümün 2015’in Bahar aylarında çıkması bekleniyor. Ayrıca A Nameless Ghoul, grubun gelecekteki planlarına ilişkin bir takım açıklamalarda bulundu: 

Grubun estetiksel olarak büyüyebilmesi için öncelikle ticari anlamda büyümesi gerek. Daha farklı bir dönem olacak. Daha yapım aşamasındayız, ilerleyen zamanlarda daha da netleşecek.

İstediğimiz şekildeki konserleri sahnelemek istiyoruz bu yüzden ticari anlamda büyümeliyiz. Eğer konserlerinizin büyük yerlerde gösterişli olmasını umuyorsanız, buna ilgi duyacak ve izlemeye gelecek X kadar insana sahip olmalısınız. Bu yüzden grubun estetiksel anlamda ilerleyebilmesi için ticari anlamda büyüme de amaçlarımız arasında.”

Grubun Opus Eponymous (2010) ve Infestissumam (2013) adlı iki albümü ve Elizabeth, Secular Haze, Year Zero teklileri bulunmakta. Grubun Phil Anselmo, James Hetfield, Dave Grohl gibi tanıdık hayranları da var. Ghost özellikle kendine özgü tarzlarıyla ve melodileriyle dikkat çekiyor. Eğer grubu önceden dinlemediyseniz Monstrace Clock, Year Zero, Elizabeth gibi şarkılara öncelik vererek başlayabilirsiniz.