Basın Bülteni

“Gitarcıların Buluştuğu Yegane Program”, Gitarist Programı solo yarışmasına başvurular için son 2 gün.

Jüride; Okan Meriç, Hakkı Aktuğ, Akın Eldes, Deniz Demiröz ve Andaç Işık’ın yer aldığı solo yarışması için aşağıdaki şartları sağlayan videoları gitarist@radyodinlemekicinbir.site adresine iletmelisiniz. 9 Ağustos 2017 saat 23.59’a kadar gönderilen videolardan 10 Ağustos – 15 Ağustos tarihleri arasında yapılacak oylamada ilk beşe giren sololar arasından kazananı jüri belirleyecek.

1️⃣️ 90 saniyeyi geçmeyecek şekilde, kendinize ait (daha önceden bestelediğiniz) ya da bilinen bir soloyla başlayıp doğaçlama ile devam eden ya da tamamen doğaçlama sololar.
2️⃣️ Var olan, bilindik bir soloyu bütünüyle kabul etmeyeceğiz.
✔️ Sololar elektro gitar ile çalınmış olmalıdır.
3️⃣️️ Soloları mutlaka Youtube ya da Vimeo’ya yükleyip, video linkini adınız-soyadınız, e-posta adresiniz ve Facebook profil linkiniz, varsa başlangıçta alıntıladığınız orijinal solo ile birlikte gitarist@radyodinlemekicinbir.site e-posta adresine ya da Gitarist Programı sayfasına özel mesaj yoluyla göndermelisiniz. (Yeni ya da eski videolarınız olabilir ancak Youtube ya da Vimeo’ya yüklemelisiniz.)
5️⃣️ Son video kabul tarihi: 9 Ağustos 2017 – 23.59
6️⃣️ Şartlara uyan videoları radyodinlemekicinbir.site web sitesi üzerinden oylamaya sunacağız. Oylama, 15 Ağustos 2017’deki Gitarist Programı’na kadar devam edecek.
7️⃣️ Kazanan gitaristimize bir ödülümüz olacak.

Sorularınız için www.facebook.com/gitaristprogram sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

GİTARİST PROGRAMI SOLO YARIŞMASI

SON KATILIM TARİHİ: 9 AĞUSTOS 2017Başvuru: rdib.site/soloyarisma adresinde ve Gitarist Programı Facebook sayfasında!Jüri: Okan Meriç, Hakkı Aktuğ, Akın Eldes, Deniz Demiröz, Andaç IşıkOylama sonucunda ilk 5'e giren gitaristler arasından jürinin belirlediği kazanana ödül…

Posted by Gitarist Programı on Montag, 7. August 2017