Guns N` Roses`ın Menajeri Fanlara Patladı: “Bencil Gerizekalılar!”

0
52

Axl Rose çok tartışmalı bir şekilde AC/DC kadrosuna dahil oldu. Guns N` Roses`ın efsane kadrosunun geri dönmesiyle aynı süreçte, AC/DC`nin turne kadrosuna dahil olan Axl, bir çok GNR fanı tarafından negatif yorumlara maruz bırakıldı. Bu durumla ilgili açıklama yapan Team Brazil yetkilisi Beta Lebeis, öfkeli fanları “bencil gerizekalılar” olarak tanımladı. Instagram sayfası üzerinden konuşan Lebeis, tam olarak şunları söyledi:

Brian’ın turnede olmasını hepinizin arzuladığını biliyorum fakat o hasta. Allah aşkına, orada olanlara takdir edin ve bencil davranmayın. İlerleyin ve şikayet etmekten vazgeçin. Ayrıca bu Angus ve arkadaşlarıyla da alakalı, onlara saygı duymalısınız. Brian sağlık sorunları sebebiyle ayrılmayı tercih etti ve Axl kendi idolüne yardım etmek istedi. Sanırım hater’lar hep öyle kalacak ve yapabildikleri en iyi şey başkalarına bok atmak olacak. Siz gerizekalısınız.

Konuya gayet mantıklı yaklaşmış ancak hakaret düzeyindeki benzetmeleri pek yakışmamış. Yine de Axl’ın AC/DC birlikteliğini çok yermemek lazım. Çocukluğundan beri idol olarak gördüğü bir grupta yer almak istemesi gayet makul ve anlaşılabilir bir durum.