Hail To The King: Deathbat’in Yeni Teaser’ı ve Yayın Tarihi Duyuruldu

0
87

Oyun, 16 Ekim’de App Store ve Google Play’den indirilebilir hale gelecek. M. Shadows oyun ile ilgili Loudwire’a konuştu:

Oyunun çıkmasına az bir zaman kaldı. Bizim için değişik bir tecrübe oluyor. Oyun severler, A7X hayranları bu oyunu bekliyor. Sosyal medyada en çok The Rev ile ilgili sorular geliyor. The Rev, karakterler arasında olacak fakat oynamak için kilidi açmak gerekiyor. Bu yüzden The Rev karakterler arasında daha fazla öne çıkıyor diyebilirim.

Oyunun müziklerinin hepsi bize ait. Müzikleri yaparken, oyunun ortamını, hikayesini göz önünde bulundurduk. Kayıtlar bittiği zaman insanların müzikleri beğenmeyeceğini düşündük ve yepyeni 9 parça daha kaydettik. Bu kayıtlar çok güzel oldu, içimize sindi. Aslında oyun müziği yaparken, sağlam bir albüm de çıkardık. Bunu gerçekten beklemiyorduk. Bu yüzden bu 9 parçayı oyundan bağımsız olarak CD’ye basıp dağıtma fikrimiz var. İsteyenler oyunu oynarken dinleyebilir veya CD’yi alıp dinleyebilir.

16 Ekim bizim için dönüm noktası olacak. Eğer güzel bir iş çıkarmışsak, ileride “Deathbat 2” veya başka hikayesi olan oyunlar yapmayı isteriz.

Oyun müzikleri:

Oyunun yeni teaser’ı: