Halloween Partisi İçin İstanbul’da Tercih Edilebilecek Mekanlar

0
152

31 Ekim Cuma günü Halloween Partisi için gidecek bir yer arıyorsanız bu üç mekan sizi memnun edecektir. Günlerdir Halloween’e hazırlanan işletmelerin sundukları hizmetler şöyle;

Hard Rock Cafe: Temalı parti olacak. Partiye kostümle gitmek istiyorsanız ölü rock yıldızlarından birini seçmelisiniz. Günün en iyi kostümüne özel bir ödül verilecek. Saat 21:30’da DJ eşliğinde parti başlayacak.

Garajistanbul: Parti saat 21:30’da başlayacak ve sabah dörde kadar sürecek. IVY, Garajistanbul’da canlı DJ performanslarıyla unutulmaz bir gece yaşatmak istiyor. Onur Diner, Dissociator, Batuhan Karaman ve Cantuğ Gökçel canlı performans için sahne alacak isimlerden bazıları. Eğer partiye gitmek için kostümünüz yoksa Garajistanbul’un girişinde makyaj standı ve workshop’lar olacak. Girişler biletle olacak. Biletleri Sosyotix’ten veya parti günü Garajistanbul’dan temin edebilirsiniz.

Dorock Heavy Metal Club: Hareketlilik saat 18:00’da başlayacak. 18:00’dan itibaren Dorock Bar’da bulunan makyözlere istediğiniz makyajı yaptırabileceksiniz. Beğenilen kostümler sahneye çıkartılacak ve içlerinden birinci seçilecek. Birinci olana güzel hediyeler verilecek. Bununla birlikte, karaoke yarışması da olacak. Karaoke yapacaklar çekiliş ile belirlenecek. 5 TL karşılığında katılabileceğiniz hediye çekilişi olacak ve çekilişin ödülünün herkesi şaşırtması bekleniyor. Saat 20:00’da İdil Çağatay ve 00:30’da SST sahneye çıkacak, geceye renk katacak.

Sizin de bildiğiniz mekanlar varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz.