Hard Rock Cafe Istanbul Radyosu Lansman Partisi Gerçekleşti!

0
53

Hard Rock Cafe Istanbul ve Karnaval Media Group, bir işbirliğine imza atarak, Hard Rock Cafe Istanbul Radyosu’nun dünyanın en çok dinlenen 7. dijital platformu Karnaval’da yayına başladığını duyurdu. Karnaval’dan Ali Şahinbaş ve Hard Rock Cafe Istanbul’dan Cristina Lopes’in konuşmacı olarak yer aldığı basın toplantısı ile başlayan lansman partisinde, misafirler hem çekilişe katılarak heyecanla sonuçları beklediler hem de tüm gece Ali Şahinbaş’ın DJ performansı ile eğlendiler.

Gecede konuşma yapan Hard Rock Cafe Istanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Cristina Lopes; “Hard Rock Cafe Istanbul’un bir online radyosu olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Hard Rock Cafe’nin dünyadaki ilk radyosu olarak, rock müzik sevenlere uluslararası rock müziğin yanı sıra Türkiye’nin efsane rock müzisyenlerinin sevilen parçalarını da sunuyoruz” dedi. Lopes, dünyanın her yerinden herkese ulaşabilen, mobil dinleme olanağı da sağlayan bu online radyoyu Karnaval Media Group işbirliği ile kurmuş olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtirken, Karnaval Media Group CEO’su Ali Abhary ise; Hard Rock Cafe ve Istanbul şubesi ile işbirliği içinde olmaktan gurur duyduğunu ve Karnaval’ın yeni radyosu Hard Rock Cafe Istanbul’u dinleyicileri ile buluşturmanın heyecanını yaşadığını belirtti.

Hard Rock Cafe Istanbul yayın akışında 1965 senesi Beatles kayıtlarından günümüze, Guns N’Roses, Jimmy Hendrix, Pearl Jam, Arctic Monkeys gibi rock müziğin her nesle hitap eden isimleri yer alıyor. Rock’n Roll’un klasik rock, alternatif rock, grunge, indie gibi tüm türleri ile dinleyicilerine ulaşan Hard Rock Cafe Istanbul, “Gerçek rock çalıyoruz!” diyor. Bu yeni radyo rock müzik sevenleri 70’lerden günümüze geniş rock müzik yelpazesinden özenle seçilmiş şarkı listeleri ve özel programlar ile buluşturuyor.