Karaoke Gecesi, Ladies Night ve Happy Hour gibi yenilikleriyle her gün, her saat farklı heyecanlar yaratmaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul’un canlı müzik sahnesi de hiç boş kalmıyor. 

Sahnesinde her hafta Perşembe akşamları farklı şarkıcı ve gruplara yer veren mekanda geçtiğimiz günlerde tarzlarını grunge, garage ve alternative rock müziğinin bir harmanı olarak tanımlayan Deden grubu sahne aldı ve meraklısına unutulmayacak bir gece yaşattı. 

Şimdi Sahne Sırası Social Inclusion Band ve Kül’de

Rock ve metal dünyasına kendilerine özgü bir bakış açısı ile yaklaşan Kül Grubu, Akay Taşkıntuna, Koray Erkan, Arın Kuşaksızoğlu, Mehmet Yaranona ve Umut İnsan tarafından kuruldu. İlk albümleri “Artık Güçler Dengede”yi 2011 yılında çıkarmadan önce grup, çeşitli konser ve festivallerde sergiledikleri performanslar ile geniş bir seyirci kitlesi edindi. Kül’ün itiraflar, ifşalar ve travmalar üzerine kurulu şarkılarını dinlemek ve canlı performansını deneyimlemek için 18 Aralık Perşembe gecesi Hard Rock Cafe Istanbul’da yerinizi alın.

Gecede ayrıca Düşler Akademisi kapsamında gerçekleştirilen yenilikçi ve girişimci bir proje olan Social Inclusion Band ise Kül grubunun öncesinde sahne alarak esas amaçları olan farkındalık yaratmak ve değişimi sanat aracılığıyla sağlayabilmek adına şarkılarını söyleyecekler.