Heavy Notes Fest 2017’ye Sayılı Günler Kaldı: İstanbul, İzmir ve Ankara’da Gerçekleşecek

0
6

Ülkemizden çıkan metal gruplarına tanıdığı sahne imkanı ile gönülleri fetheden Heavy Notes, 2017 yılı festivalleri ile yoluna devam ediyor. Bu yıl üç farklı şehirde gerçekleşecek olan festivallere sayılı günler kaldı.

16 Aralık 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan ilk festival Woodstock Kadıköy isimli mekanda yapılacak. Festivalde Blood Vortex, Orpharion, Carnac, Till Daylight, Strider, Şizofren sahne alacak. Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bilet 20 TL.

17 Aralık 2017 tarihinde İzmir’de gerçekleşecek olan ikinci festival İZ Performance Hall isimli mekanda yapılacak. Festivalde Narkoz, Till Daylight, Fırsattan İstifade, Strider sahne alacak. Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bilet 20 TL.

Son olarak, 24 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek olan son festival ise Noxus Performance Hall isimli mekanda yapılacak. Festivalde The Madcap, Strider, Till Daylight, Edgeflame, Virgin Berry, Fırsattan İstifade, Dört, Blood Vortex sahne alacak. Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bilet 20 TL.