Dün gerçekleştirilen Hi-Voltage festivalinde sahne alan Ghost, bildiğiniz üzere gizlilik tabanlı kostümleri ile dikkat çekiyor. Grup, kendilerinden sonra sahneye çıkacak olan Trivium’u, bizzat maskesiz ve makyajsız olarak seyircilerin arasında seyretti. 

Sadi Tirak tarafından duyurulan bu bilgi herkesi fazlasıyla şaşırttı. İşin ilginç yanı ise bir noktadan sonra Ghost üyelerinin bir kaç fan tarafından tanınmasıyla gelişti. Bu durumun nasıl meydana geldiği, fanların tam olarak nasıl Ghost üyelerini tanıdığı bilinmiyor. Sahne arkasında grubu bizzat görme şansına erişen Sadi Tirak, bu konuyu şaşkınlıkla karşıladığını belirtti. 

Ghost üyeleri kendileriyle birlikte fotoğraf çektirmeye kalkan fanlara izin vermedi fakat onlara pena ve imza dağıtmaktan geri kalmadılar. Aşağıda grubun maskesiz fotoğrafı olarak nette dolaşmakta olan bir fotoğraf var. Halen bu fotoğrafın kesinleşmediğini belirtmemiz gerekiyor. Fakat konser alanında bu tipte insanları gördüyseniz, belki de büyük bir fırsat kaçırmış olabilirsiniz.

Ghost Maskesiz