Hollywood`un Önemli Mekanlarından House of Blues Kapanıyor: Son Metal Konseri Anthrax`tan!

0
60

Mekanın tam adı, House of Blues Sunset Strip. Kısa olması için House of Blues`u kullanalım. Los Angeles`ta bir devir kapanıyor. Müzisyenler ve müzikseverler için manevi değeri olan mekan kapılarını sonsuza kadar kapatmaya hazırlanıyor. Bu yüzden mekanda verilecek son konserler daha bir anlamlı. Anthrax, House of Blues`un son metal konserini verecek.

Anthrax 29 Temmuz Çarşamba günü, House of Blues da özel bir konser vermeye hazırlanıyor. Ticketmaster`dan biletler satılmaya başladı. Anthrax`dan bazı isimler House of Blues ile ilgili birkaç cümle söyledi. Frank Bello:

House of Blues da verilen konserler bir parti havasında oluyor. Güzel bir mekan. Burada çok insanla tanıştım, konsere çıktım. Sunset Boulevard (Los Angeles`taki caddenin ismi) canlı müzik yapılan en iyi yerini kaybetti.

Charlie Benante:

House of Blues`da çoğu insanın anısı vardır. Onları yaşatmalıyız. Anthrax House of Blues tarihinin son metal konserini verecek. Bu gurur verici bir şey.

House of Blues`un olduğu yere otel inşa edilecek. Mekanın resmi kapanış tarihi ise 2 Ağustos. Anthrax bu özel konserde yeni albümünden birkaç şarkıyı ilk kez canlı çalabilir.