Mobil uygulamalar gün geçtikçe hayatımınızın her alanında çok önemli konumlara gelmeye devam ediyor. IK Multimedia tarafından üretilen Amplitube, içerisinde yer alan amfi modellemeleri ile iOS kullanıcılarının tek bir yazılım ile onlarca amfiyi denemesine ve kullanmasına olanak tanıyor. Bu yeni uygulamada yalnızca gitar dünyasının en saygın amfi üreticilerinden biri olan Orange’ın amfileri yer alıyor.

iPad, iPhone ve iPod sahibi iseniz bu ürünü belli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Bir çok farklı fiyat politikası mevcut, uygulamanın bir çok farklı ek özelliği ve bu ek özelliklerin niteliğine göre fiyat farkları söz konusu. Fakat uygulamanın en yalın halini 13.99 Euro’ya satın alabilirsiniz. 

Uygulamanın iPhone versiyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. iPad versiyonu için ise buraya tıklayınız. Uygulamadan bir kaç ekran görüntüsü aşağıda yer alıyor. Ayrıca uygulamanın geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen versiyonundan bir tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz. Biraz farklılık gösterecektir ama yine de ana hatlarıyla benzer nitelikte diyebiliriz.

Amplitube Orange - iPad iPhone iPod Uygulaması