Son dönemin popüler şarkıcılarından Justin Bieber`ın efsaneleşmiş Ozzy Osbourne muhabbetini bilmeyeniniz yoktur. Bu kez durum biraz daha farklı. Justin Bieber, The Rolling Stones’un ikonlaşmış gitaristi Keith Richards’ı tanımadı ve kendisiyle içki içmek isteyen efsane ismi reddetti. 

US Weekly’nin haberine göre ikili Parroy Cay adalarında ufak bir barda karşılaştılar. Akabinde Keith Richards, Justin Bieber’a kendisi ile bir şeyler içmek istediğini belirtti. Keith Richards’ı tanımayan Bieber, yaşlı adamı tersleyerek “bilemiyorum, sende kimsin ulan?” şeklinde bir tepki verdi. Durumu büyük bir ağır başlılık ile kabullenen Keith Richards, Justin Bieber’a “sen yetişkin bir adamsın, buna saygı duyuyorum” diyerek uzaklaştı.

Bir kaç dakika sonra barda bulunan sıradan bir vatandaş Justin Bieber’ın yanına gelerek az önce terslediği kişinin The Rolling Stones gitaristi Keith Richards olduğunu söyledi. Bunu duyan Bieber’ın büyük bir şaşkınlık içerisine girdiği fakat durumu kurtarabilecek herhangi bir şey yapamadığı belirtildi. 

Bunun acısını çıkartmak için aşağıdaki videoyu seyredelim.