2013 yılından bu yana faal olarak müzik yapan Belarus`lu grup, ismiyle görenleri şaşkına çeviriyor. Grubun adı tam olarak şöyle: “Eximperituserqethhzebibšiptugakkathšulweliarzaxułum“. Evet, kendileri bu ismi hatasız bir biçimde nasıl yazabiliyorlar gerçekten şaşırtıcı.

Grubun bir diğer tuhaflığı ise piyasaya sürmek için çabaladıkları ilk stüdyo albümlerinin ismi. Albümün adı tam olarak şöyle: Prajecyrujučy Sinhuliarnaje Wypramieńwańnie Daktryny Absaliutnaha J Usiopahłynaĺnaha Zła Skroź Šaścihrannuju Pryzmu Sîn-Ahhī-Erība Na Hipierpawierchniu Zadyjakaĺnaha Kaŭčęha Zasnawaĺnikaŭ Kosmatęchničnaha Ordęna Palieakantakta, Najstaražytnyja Ipastasi Dawosiewych Cywilizacyj Prywodziać U Ruch Ręzanansny Transfarmatar Časowapadobnaj Biaskoncaści Budučyni U Ćwiardyniach Absierwatoryi Nwn-Hu-Kek-Amon, Uwasabliajučy Ŭ Ęfirnuju Matęryju Prach Ałulima Na Zachad Ad Ękzapłaniety PSRB 1620-26b”

Bu isimlerin ve kelimelerin tam olarak ne ifade ettiği ile ilgili bir bilgi yok. Grubun son yayınladığı parçalardan birini aşağıdan dinleyebilirsiniz.

 

Güncelleme: Bu haberi girdikten bir kaç dakika sonra bir okurumuzdan “en uzun isme sahip grup” olarak başka bir grubun ismi geldi. İşte o isim: “Intracerebrally Consuming Cephalalgia Through the Cranium Macerating Debrisfucked Manure Ingested Remains of the Mindfucked Cataplexic Wicked Mankind Whom Fistfucked the Progenies from the Deepest Depths of the Analmaggot Raped Human Pieces of Erotic Shitmasses Which Gave Birth to Worthless Eunuchs as Travesty for Cumstained Whorefaced Sluts Enslaved by This Stupid Society Full of Fetal Garbages”