Kerry King son röportajlarında söyledikleriyle gündemde kaldı. Kullandığı üslup ve seçtiği kelimeler nedeniyle çok fazla eleştiri aldığını gördük. Bunlara bir tane daha eklenecek gibi. Artisan News`e konuşan Kerry King, Ghost`u şöyle anlattı:

Ahbap, imajlarını ve sahne duruşlarını gerçekten seviyorum. Sadece müziklerinden nefret ediyorum. Bizimle birçok festivalde yer aldılar. Onları dinlemeyi sevmiyorum. Dinlemeye çalıştım ancak olmadı.

Ghost`u, Metal Blade`den Brian Slagel`dan öğrendim. Bana ilk albümlerini vermişti. Albümü verirken “Çok iyiler, mutlaka dinlemelisin” demişti. Albümü dinlerken Gary Holt da benimleydi. İlk çalan şarkı çok kötüydü. Belki sadece bu kötüdür diyerek diğer şarkılara da şans verdim. Söylendiği gibi harika bir müzikleri yok. Gary de benimle aynı fikirde.

Ghost çok popüler bir grup. Onlar adına seviniyorum. Onlarla tanışmak da güzeldi. Ama müzikleri için aynı şeyi söyleyemem.

Ghost`un üçüncü albümü Meliora 21 Ağustos`ta hayranlarla buluşacak. Slayer`ın yeni albümüyse 11 Eylül`de raflarda olacak.