Kerry King: “Iron Maiden Kötü Parçalar Yapıyor”

0
48

Slayer, son albümü Repentless ile hayranlarının beklentilerini fazlasıyla karşılamış gözüküyor. Konserlere de devam eden grup thrash metalin gücünü yaymaya devam ediyor.

Kerry King, bazı röportajlarında söylediği sözlerden dolayı çok eleştirildi. Son röportajında ise Iron Maiden ve Metallica üzerinden açıklamalar yaptı. RVA Mag röportajının önemli kısımları şöyle:

Alınmayın ama, Iron Maiden ve Metallica geçmişiyle yaşayan gruplar. Metallica Black albümü sayesinde yüzlerce turneye çıktı. Olması gerektiği gibi sert ve güzel kayıtlar içeriyor ama bir Master of Puppets değil. Iron Maiden`ı ayakta tutan ise ilk 3 albümü. The Number of the Beast`den sonra kötü parçalar yaptılar. Bence biz hala iyi kayıtlar yapıyoruz. Reign Blood ve Angel of Death duymak isteyen de var, Disciple ve Implode isteyen de.

Kerry King`in söyledikleri Iron Maiden ve Metallica hayranları tarafından sertçe eleştirilebilir. Hatta Slayer hayranlarının bazıları da bu açıklamalardan memnun değil. Şu an Slayer, Testament ve Carcass birlikte turluyor. Silver Spring, Boston ve Columbus konserleri kapalı gişe oldu bile.