Kerry King`den Şok Sözler: “Jeff Hanneman Solucan Yemi Oldu, Bize Rehberlik Etmiyor”

0
177

Tarihin en önemli thrash metal gruplarından biri olan Slayer`ın gitaristi Kerry King, 2013 yılında hayatını kaybeden ve bir çok önemli Slayer bestesinde imzası bulunan Jeff Hanneman hakkında akıl almaz sözler söyledi. Village Voice tarafından gerçekleştirilen röportajda, Kerry King’e yöneltilen “Jeff Hanneman ruhu gruba rehberlik ediyor mu” sorusuna başarılı gitarist şu şekilde karşılık verdi: 

Jeff solucan yemi oldu. Öldüğünüz zaman yerin dibine gidersiniz. Buna şüphe yok. Şüphe agnostiklere göredir. Ben agnostik değilim. 

Röportajda ayrıca grubun çok yakında yayınlanacak yeni albümü Repentless’a da değinildi. Bildiğiniz üzere albümde bestesi Jeff Hanneman’a ait Piano Wire isimli parça yer alacak. Bu konu hakkında Kerry King’in yorumu şu şekilde olmuş:

Tom bana söyleyene kadar bu parçayı bilmiyordum. Jeff ile bu şarkı hakkında konuşmadım. Eğer bunu o yazmışsa, parçanın tamam olduğundan emin olurum. Parça İkinci Dünya Savaşı hakkında çünkü o sağlam bir İkinci Dünya Savaşı hastasıydı. 

Kerry King’in yorumlamaları bu kadar. Repentless albümü 11 Eylül 2015 tarihinde piyasaya sürülecek. Albümde yer alacak iki single parça yayınlandı. Aşağıdan dinleyebilirsiniz.