Killer Be Killed Albümünün Çıkmasına Yakın Yeni Parça Paylaşıldı

0
54

Killer Be Killed albümü 13 Mayıs’ta Nuclear Blast katkılarıyla piyasaya çıkacak. Albüm çıkmadan önce I.E.D. parçası grubun resmi Facebook sayfasında paylaşıldı. 

Killer be Killed kadrosunda; The Mars Volta’dan Dave Elitch, The Dilinger Escape Plan’den Greg Puciato, Soulfly’dan Max Cavalera ve Mastodon’dan Troy Sanders var. Puciato’nun albüm hakkında söyledikleri ;

Killer Be Killed, groove metal ve thrash metal tarzlarında müzik yapıyor. Metal müzikte kullanılan kalıpların dışına çıkmak istedik çünkü diğer gruplarla ortak noktamız olmasını istemedik. Albüm beğenilirse kendi soundumuzu oluşturmak için motive olacağız.

Troy Sanders :

Grup üyeleriyle tanışmamız, farklı parçalar yapmamız ve albüm için kaydetmemiz, beklentilerimi aştı diyebilirim. Grup içinde kollektif enerji ve dayanışma var. Bu ortamda olmak benim için harika oldu. Sorun yaşamadan albümü kaydettik. Basmakalıp metal soundunun dışına çıkalım istedik ve gruptaki herkes elini taşın altına koydu. Albüm çıktığında yorumlar nasıl olacak, bekliyoruz.