Kirk Hammett, Comic Con’da Kirk Von Hammett İsimli Oyuncağını Tanıtacak

0
89

Kirk Hammett’ın Comic Con için tasarladığı 300 adet yeşil Kirk Von Hammett, Comic Con’un açacağı oyuncak standında satışa çıkacak. Kirk Von Hammett’a ilgi fazla olursa daha fazla getirilebileceği belirtildi. Kirk Hammett için açılacak stand 25 ve 26 Temmuz saat 13:00-14:00 arası aktif olacak. Bu süre zarfında isteyenler oyuncak alabilir veya Metallica materyallerini imzalatabilir. 

Biletler 23 Temmuz Çarşamba günü satışa çıkacak. 25 Temmuz için biletler tükenmeden 26 Temmuz biletleri satışa çıkmayacak. 

Kirk Hammett etkinlikle ilgili şunları söylüyor:

San Diego’daki etkinlik için Kirk Von Hammett isimli oyuncağı tasarladım ve etkinlik günü satışa çıkacak. Ayrıca birkaç sürprizim de olacak. Bu etkinlikte beni destekleyen Nuclear Blast’a teşekkür ediyorum. Onlarla iyi bir arkadaşlığım var ve bana bu organizasyonda destek oluyorlar. Standı çekip çevirmek ve materyal sağlamak için bir ekibe ihtiyacım vardı ve Nuclear Blast bu görevi üstlendi. Küçüklüğümden beri çizgi roman okurum, arşivini yaparım. Korku filmlerini hep sevmişimdir. Dolayısıyla Comic Con’da bulunmak benim için bir onur olacak.

Robert Trujillo ve Titmouse Animation Studios, Comic Con’da gösterime girecek kısa bir film hazırlıyor. Filmin adı ‘Tallica Parking Lot’. 25 Temmuz’da bu film dev ekrana yansıtılacak.