Kirk Hammett, Exodus ile Stüdyoya Giriyor!

0
80

Bu yılın başında düzenlenen Kirk Hammett’ın bireysel olarak hazırladığı Fear Festevil isimli festivalde Exodus ile birlikte sahne alan Kirk Hammett, o dönemde kendisi ile yapılan bir röportajda Exodus’la tekrardan yeni projelerde yer alabileceğinin sinyallerini vermişti. Hatta Exodus’un beyni Gary Holt ile birlikte verdikleri röportajda konuk sanatçı olarak Exodus’un yeni albümünde yer alabileceği belirtilmişti. Ve beklenen gerçekleşti.

Rolling Stone dergisine konuşan Kirk Hammett, Exodus’un yeni albümünde yer alan bir parçada solo gitarist olarak yer alacağını duyurdu. Henüz parçanın kayıt sürecinin ne durumda olduğu ile ilgili açıklama gelmedi. Metallica’nın haricindeki yan projelere önem vermeye başlayan Kirk Hammett, “acaba Exodus ile tekrar birleşecek mi?” sorularına da bir nebze cevap vermiş oldu. Kısmen de olsa grupta yer alacağını söyleyebiliriz.

Konuyla ilgili açıklamalarında ilk defa Exodus ile bir kayıt sürecinde olacağını belirten Kirk Hammett, bu durumun kendisi için çok büyük bir gelişme olduğunu söyledi. Herkes için öyle…