Noisey.com tarafından yapılan röportajda, Kirk Hammett sosyal medya ile ilgili düşüncelerini belirtti. Sosyal medyaya oldukça sinirli olduğu gözlenen Kirk Hammett, açtı ağzını yumdu gözünü. Normalde bu açıklamalara sansür koyulur fakat biz koymayacağız. Sonuçta “fuck” kelimesinin lanet olsun anlamına gelmediğini artık herkes idrak edebiliyor. Kirk Hammett’ın görüşleri şöyle:

Kişisel olarak, sosyal medya s*kimde değil. Facebook’ta yokum, Twitter’da yokum, Instagram’da yokum. Diğer bu tarz şeylerin hiçbirinde yokum, hiçbirini bilmiyorum ve s*kimde değil. Umrumda değil. Um-rum-da de-ğil.

Evet, tam olarak bunları söylemiş. Son olarak sözlerine ufak bir ekleme yaparak, sosyal medyanın organizasyonlar açısından çok efektif bir rolü olduğuna değinen Hammett, yine de sosyal medyayı umursamadığını bu sözlerinin arkasında da yinelemeyi tercih etti. Kısacası adam sevmiyor işte buraları.

Bu açıklamalar biraz fazla argo ve küfür içerdiği için inanmakta zorluk çekenler olabilir. O yüzden kaynak için buraya tıklayınız.