Kirk Hammett’ın İkinci Kitabı Geliyor!

0
73

Korku filmlerine düşkünlüğü ile tanınan ve FestEvil isimli kendisine ait festivalde de bu temayı işlemeyi tercih eden Metallica gitaristi Kirk Hammett, 2012 yılında Too Much Horror Business: The Kirk Hammett Collection isimli kitabını piyasaya sürmüştü. Bu kitapta Kirk’ün izlemiş olduğu filmler ile ilgili yazdığı yazılar ve bir takım görseller yer alıyordu. 

Önümüzdeki dönemde bu kitap projesinin devamını getirmek isteyen Hammett, yeni bir kitabın daha piyasaya çıkacağını duyurdu. Yeni Metallica albümünün çalışmalarından önce yeni kitap için çalışmalara başlayacağın söyleyen ünlü gitarist, eğer dünyanın sonu gelmezse (evet, böyle bir espri yapma gereği duymuş kendisi) kitabın 2015’in sonlarında ya da 2016’nın başlarında piyasaya çıkacağını söyledi.

2012’de piyasaya çıkan kitabın Türkiye’de satışı yapılmadı. O yüzden herhangi bir çevirisi de bulunmuyor. E-book olarak internet üzerinden kitabı temin edebiliyorsunuz. İlk sayfalara göz atmak için buraya tıklayarak Amazon üzerindeki satış sayfasına ulaşabilirsiniz.