Louder Than Festival`in öne çıkan grupları Rob Zombie, Godsmack, ZZ Top ve Shinedown. Ayrıca, etkinlik sadece bir müzik festivali değil. En güzel yemekler, en iyi aşçılar tarafından servis edilecek. Hem kulağa hem damağa hitap eden bir festival olduğunu söyleyebiliriz. 2 günlük festivalde konser verecek grupların hangi gün çıkacağı açıklandı.

3 Ekim Cumartesi: Rob Zombie, Godsmack, Chevelle, Bring Me the Horizon, Seether, Of Mice & Men, Sevendust, Hollywood Undead, Atreyu, Tremonti, Issues, 10 Years, Butcher Babies, Starset, Beartooth, Art of Dying, Turbowolf, Dorothy, Jelly Roll, Cilver, Romantic Rebel ve Raveneye.

4 Ekim Pazar: ZZ Top, Shinedown, Lynyrd Skynyrd, Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators, Breaking Benjamin, 3 Doors Down, Collective Soul, Saint Asonia, Black Stone Cherry, Skid Row, Kentucky Headhunters, Hinder, We Came As Romans, Nothing More, We Are Harlot, Aranda, Like A Storm, The Temperance Movement, The Glorious Sons, Kill It Kid, Marmozets, Red Sun Rising, All Them Witches, Whiskey Myers, Goodbye June.

Gruplara ayrılan süreler festival tarihine yakın bir zamanda duyurulacak. Alanda 4 büyük sahne seyirciyi karşılayacak. Bilet fiyatlar 99 ve 400 Dolar arası değişiyor, buraya tıklayarak ayrıntılara bakabilirsiniz.

Festivalin afişi: