Makine İşlemeye Devam Ediyor: Guns N` Roses 2017 Turnesinin Reklamını Yayımladı

0
119

Guns N` Roses`ın birleşmesiyle beraber her konser kapalı gişe oldu. Slash, Duff ve Axl bu birlikteliğin devam etmesini istiyor. Önümüzdeki yıl için planlar olduğunu ekip içinden bazı kişiler söylemişti ancak netlik kazanması için resmi açıklama gerekiyordu. Guns N` Roses`ın yeni reklamı bu hafta televizyon ve internette yayına girdi. Böylece grubun turnesi kesinleşmiş oldu.

The Machine is Back At It adının verildiği turne yılın ilk ayında başlıyor. Ocak ayında Japonya konserleri olacak. Şubat ayı ise Avustralya ve Yeni Zelanda için ayrıldı. İlerleyen tarihlerde grubun tüm dünyayı dolaşması bekleniyor.

Not in This Lifetime turnesinde sadece bilet satışından 117 milyon dolar elde edildi. Amerika`da en az 1 milyon kişi grubu izledi. Turnenin tamamına baktığımızda ise yüzde 95 oranında doluluk sağlandı. En dikkat çekici nokta ise MetLife Stadium konseriydi. 2 gece üst üste çalan Guns N` Roses 11.7 milyon dolar kazandı. Bu da toplam gelirin yüzde 10`u demek.

Ayrıca önümüzdeki yıl Appetite for Destruction`ın 30. yılı oluyor. Guns N` Roses`dan özel şovlar ve etkinlikler bekliyoruz.