Marshall firmasının gitar dünyasındaki konumunu bilmeyeniniz yoktur. Piyasanın devleri arasındaki bu firma, ürettiği yeni akıllı telefon modeli ile gitaristler için çok farklı bir kapının ve teknolojinin önünü açıyor. 

Marshall London adını taşıyacak olan akıllı telefon, müzisyenler için büyük kolaylıklar sağlayacak. FLAC formatında yüksek kalite müzik dinlemeye olanak sağlayan cihaz, iki adet kulaklık çıkışına sahip. Böylece arkadaşınızla eş zamanlı olarak müzik dinleme keyfi yaşayabileceksiniz. 

Yenilik konusunda bununla yetinmeyen Marshall London, içerisinde çok detaylı bir equalizer seçeneği ile geliyor. Buna ek olarak cihazda ücretsiz olarak yer alacak DJApp ile müzik düzenleme ve mix yapma imkanına sahip olacaksınız.

Teknik Özellikler

Marshall London, 4.7 inç 720p HD çözünürlükte IPS LCD ekran, 8 Megapiksel arka kamera, 2 Megapiksel ön kamera, 16 GB depolama alanı, MicroSD kart desteği, 2 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 410 işlemci, Adreno 306 grafik işlemci, çıkarılabilir 2500 mAh batarya ve Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi ile donatılmış. 

Ürünün 585 dolarlık fiyat ile satışa sunuldu. Türkiye’ye ne zaman geleceğine ve hangi fiyattan satışa sunulacağına dair bir bilgi şimdilik yok.