Max Cavalera, Sepultura`nın Birleşme İhtimali Üzerine Konuştu

0
58

Cavalera kardeşler ve şu an halihazırda Sepultura’da yer alan grup üyelerinin, yeniden birleşmeye pek sıcak bakmadıklarını hepimiz biliyorduk. Fakat, sanıyorum ki bu durum değişmiş. Max Cavalera, şu sıralar tekrar birleşme konusunda olumlu görüş bildiriyor. Ancak bunun ne derece gerekli bir konu olduğu üzerine yaptığı görüş bildirimi halen aynı çerçevede.

Cavalera kardeşler, Sepultura’nın Roots albümünün 20. yılı kapsamında geniş bir dünya turnesine (Return To Roots) çıktı. Görünen o ki, bu turne ile birlikte onların Sepultura aşkı tekrar alevlendi. Max, önceki dönemlere nazaran biraz daha ılımlı bir yorum yaptı ve birleşmenin iyi olabileceğini söyledi.

Metalpaths TV’yle röportaj yapan Max Cavalera, konuyla ilgili şunları söyledi:

Eğer birleşme doğru bir şekilde gerçekleşseydi, harika olurdu. Fakat şu an buna ihtiyacımız var mı bilemiyorum, çünkü şu an içinde bulunduğumuz turne (Return to Roots turnesi, yukarıda bahsettiğim), fanların klasik kadronun birleşmesini pek de önemsemediğini gösteriyor.

Max, 20 Eylül’de Alternative Nation’a verdiği röportajda benzer şeyler söylemiş ve birleşmeye ihtiyaçlarının olmadığını belirtmişti.