Queen’in yeni albümü Queen Forever Kasım’da çıkacak. Albümün çıkışı yaklaştıkça hayranların heyecanı artıyor, özellikle albümde daha önce hiç yayınlanmamış üç şarkı olması ve içlerinde Michael Jackson ile düet yapılan “There Must Be More To Life” şarkısının olması hayranlarının heyecanını giderek artırıyor.

Şarkı, prodüktör ve elektronik sanatçı William Orbit tarafından yeniden düzenlendi.” There Must Be More To Life” aslında 1983 yılında, Queen’in kapalı gişe konser verdiği ve Michael Jackson’ın popun kralı olduğu yıllarda kaydedildi. Çeşitli sebeplerden dolayı şarkı düet şeklinde yayınlanmadı

Mercury ve Jackson’ın düet yaptığı bir başka şarkı “State of Shock” ise Jackson’ın 1984 çıkışlı “Victory” albümünde Mick Jagger ile düeti şeklinde yer almıştı. Yeni gelecek albümde ise ilk defa şarkı resmen ikilinin düeti olarak kaydedildi. Mercury ise 1985 çıkışlı solo LP’si “Mr. Bad Guy”da bu şarkıya yer verdi.

“Queen Forever” 10 Kasım tarihinde raflarda yerini alacak. Albümde bazı en iyi hitler yer alsa da “Bohemian Rhapsody” ve “We Will Rock You” gibi hitler yer almayacak. Onlar yerine “Friends Will Be Friends” ve “Lily Of the Valley” tarzında hitler yer alacak.

İşte There Must Be More To Life: