Metallica ve Ghost Televizyona Çıkmak İçin Oy Topluyor!

0
41

NBC`nin programı olan Saturday Night Live uzun yıllardır yayında olan bir komedi şovu. Birçok insanı meşhur eden programın müzik bölümü de eğlenceli geçiyor. Saturday Night Live resmi Twitter sayfasında yeni sezonda kimlerin konuk edilmesi istenildiğini sordu. #SNLmusic başlığına programın takipçileri sevdiği grupları/sanatçıları yazmaya başladı.

Metallica ve Ghost yeni sezonda yer almak istediğini açıkça belli etti. Sosyal medyadan oy toplamaya başlayan iki grubu televizyonda görebiliriz.

Metallica attığı tweet`te en son 19 yıl önce komedi programında çıktığını söyledi ve #SNLmusic yazarak hayranlarından destek istedi. 18 Kasım`da yayımlanacak yeni albümün tanıtımı için Saturday Night Live kullanılmak isteniyor olabilir. Ghost ise geçen sene yayımladığı Meliora`yı hiç gündemden düşürmedi. Grammy Ödülleri`nde En İyi Metal Performansı`na layık görülen grup, hayranlarını Facebook`tan harekete geçirdi.

Saturday Night Live yeni sezonu 1 Ekim`de açacak. Yayınlarda neler olacağı henüz paylaşılmadı. Programın takipçisi veya sonradan internet üzerinden izleyenlerdenseniz görmek istediğiniz grupları #SNLmusic başlığı ile paylaşabilirsiniz.