Metallica`nın 20 Yeni Şarkısı Hazır: Rock In Rio`da Yeni Parçalar Çalınacak!

0
44

Metallica geçtiğimiz hafta 1982 yılında yaptığı demo albüm No Life `til Leather`ı kaset formunda basılacağını duyurmuştu. Lars Ulrich son verdiği röportajda yeni albümün ne durumda olduğunu anlattı.

Rolling Stones`un gerçekleştirdiği röportajın önemli kısımları şunlar:

Yeni albümde sona yaklaştık. Bir sürü şarkımız var. Geçen süre içinde yepyeni 20 parça yazdık. Şarkıların tonları inanılmaz. Yaratıcı bölümleri birbirine bağlamaya çalışıyoruz.

Ne zaman bitirmeye yaklaştık desem birkaç ay içinde içerikler gün yüzüne çıkıyor. Metallica`nın hala Metallica olduğu albüm çok yakında sizlerle. Bununla beraber, kişisel hayatlarımız da yolunda gidiyor. Kayıtlarda çok eğlendik. Albümde yer alacak şarkılar belli olmasına rağmen hala, yeni şarkılar yazmaktan kendimizi alamıyoruz.

Yaratıcı elementleri açmak gerekirse; Metallica`nın dünyasında farklılık, alışılmadık şeyler var. Şarkıları kaydederken içimizden nasıl geldiyse öyle yaptık. Bu da alışılmış kalıpların dışına çıktığımız anlamına geliyor. 9 Mayıs`ta Rock in Rio`da olacağız. Yeni şarkıları orada olanlara göstermek hiç fena olmaz.