Model`den You May Kiss The Bride`a Takviye Güç: Fatma Turgut Daimi Üye Oldu

0
80

You May Kiss The Bride ve Fatma Turgut`un ilk ortak işi Bensiz Bir Sen single`ı olmuştu. İki tarafın hayranlarından da olumlu yorumlar alan parça özellikle You May Kiss The Bride`ın önünü açmıştı. Model de bu süre zarfında boş durmayıp yeni albümünden Mey adlı parçayı hayranlarına sunmuştu.

Bugün Model`in Facebook sayfasından önemli duyurular yapıldı. Fatma Turgut, Model`in yanı sıra You May Kiss The Bride`ın da tam zamanlı üyesi oldu. Bu tam zamanlı birlikteliğin ilk şarkısı ise yaz aylarında yayımlanacak.

Model`den Can, Okan ve Kerem henüz adı belli olmayan yeni projeleri için Cleveland`da stüdyoya girecek. Fatma Turgut, iki grupla kariyerine devam ederken ek olarak kendi solo kariyerini de planlamaya başladı. Yaz aylarında solo projenin ilk canlı performanslarını izleyeceğiz. Son olarak Model`in yeni albümü Sonbahar`da çıkacak ve son hazırlıklar için ağustos bekleniyor.

Model üyeleri bu yaz harıl harıl çalışacak diyebiliriz. Fatma Turgut`suz Model olmayacağını hesaba katarsak, bu açıklamaların ayrılık sinyali gibi anlaşılmaması lazım.