Monsters Of Rock Cruise Organizasyonuna Yakından Bakalım

0
61

Monsters Of Rock Cruise 2011 yılından beri düzenlenen bir rock festivali organizasyonu. Ancak bu festival oldukça farklı. Çünkü Monsters Of Rock kapsamındaki konserler bir gemide veriliyor. Gemi gezisi beş gün sürüyor.

MSC Divina isimli gemi konser yapılacağı zaman yeniden dizayn ediliyor ve rock müzik tutkunlarına uygun hale getiriliyor. MSC Divine gemisi 333.3 metre uzunluğunda, 18 güvertesi var ve 1751 adet kamarası bulunuyor. Dışarda ve içerde yüzme havuzları, sauna, masaj aletleri, alışveriş dükkanları da var. Monsters of Rock etkinliğine giden kişiler muazzam bir deneyim yaşamış oluyor. Hayal edin; siz kamaranızda otururken veya havuzdayken kulağınıza distortion tonları geliyor. Harika olurdu değil mi ? MSC Divina gemisinin tanıtım amaçlı hazırlanmış bir videosu var. Onu izledikten sonra organizasyonun yapılacağı gün ve sahne alacak grupları konuşalım.

Gemi yolculuğu 29 Mart’ta Miami Florida sahilinden başlayacak. Gemi, 30 Mart’ta Bahama adalarına, 31 Mart’ta Monster Island’a ( Ada ismi açıklanmadı ) ulaşmış olacak. 1 Nisan günü açık denizde geçecek ve 2 Nisan’da Florida Sahili’ne geri dönülecek.

Bu harika gemide konser verecek isimler ise şöyle : Quiet Riot, Cinderella, Ratt, Tesla, Great White, Firehouse, L.A Guns, Winger, Slaughter, Faster Pussycat, Autograph, Kix, Y & T, Vixen, Doro, Charm City Devils, Richie Kotzen, Dangerous Toys, Loudness, Tyketto, Tuff, The Winery Dogs, The Iron Maidens, John Corabi, Femme Fatale, Carl Palmer, Dio Disciples, Rough Cutt, Killer Dwarfs, Mike Tramp, The London Quireboys, Ted Poley, Ron Keel, Dj will, Joel Hoekstra, Jake E. Lee’s Red Dragon Cartel, Cheap Thrill, Heavy Mellow, The Moby Dicks, Gabbie Rae, Aj’s Bravehearts.

Evet, eşini dostunu alıp bu gemide yer almak isteyenler olabilir fakat ne yazık ki biletler çıktığı gün bir saat içinde tükenmiş. 2015’te bir aksilik olmazsa tekrar yapılacağını tahmin ediyorum. Monsters of Rock haberlerini takip etmek lazım. Dilerseniz, bu yıl yapılacak olan organizasyonun tanıtım videosunu ve 2013 yılındaki konserleri izleyip yazımızı bitirelim.