Mor ve Ötesi 20. Yıl Kutlamaları İçin 3 Boxset Çıkarıyor!

0
124

Geçtiğimiz aylarda Dünya Yalan Söylüyor albümünü ilk kez plak formatında basan grup, Rainbow45`te imza seansı düzenlemişti. Türkiye`nin en çok satan albümlerinden Dünya Yalan Söylüyor`a aradan yıllar geçmesine rağmen ilgi büyüktü.

Mor ve Ötesi özel ürünlerini piyasaya sürmeye devam edecek. 20. yıl için çıkan özel boxsetlerden ilki “Kayıtlar 1996-2004” müzik marketlerde yerini aldı. 5 CD`lik bu kutuda son single “Anlatamıyorum” ve ilk 4 albüm var. Albümlerden ilk üçü bu kutuya özel remastered edildi.

4 CD`lik ikinci kutu kasım ayında dağıtıma çıkacak. 2005-2016 arasındaki dönemi kapsıyor ve bir yeni parça olacak. Son boxset ise tüm külliyatı içeriyor. 8 CD`lik devasa boxset çok özel bir tasarımla gelecek. Aralık ayında piyasaya sürülmesi planlanan üründen sınırlı sayıda basılacak.

Mor ve Ötesi`nin 20. yıl projesinde genel koordinasyonu Funda Sanlıman, görsel tasarımları ise Hüseyin Sandık üstlendi. Grubun sıkı hayranları bu boxsetlerden bir tane bile kaçırmak istemeyecektir. Bu albümleri fiziksel olarak elde bulundurmak daha anlamlı ancak dijital tercih edenler iTunes üzerinden de satın alma işlemini gerçekleştirebilir.