Motley Crüe Müziği Bırakma Kararı Aldı

0
99

Dünya çapında 80 milyon albüm satma başarısı gösteren Motley Crüe, 2014 yılında yeni bir albüm çıkaracağı beklenirken müziğe veda etme kararı aldı. 28 Ocak 2014 tarihinde Los Angeles’ta “RIP: All Bad Things Must Come To An End”rip: tüm kötü şeylerin bir sonu olmalı- isimli bir etkinlik düzenleyen grubun, bu etkinlikte veda turnesini resmen açıklaması bekleniyor.

Geçtiğimiz Ağustos ayında, o günlerde grubun veda turnesine çıkacağı yönünde haberlerin gün yüzüne çıkmasının ardından konu ile ilgili ufak bilgiler veren vokalist Vince Neil şunları söylemişti:

Böyle bir şey gerçekten var. Müziği zirvede bırakmak istiyoruz. İnsanların bizim hakkımızda, “şu an ufak bir kulüpte çalıyorlar” demelerini istemiyoruz. Şu an halen büyük satışlar yapıp, büyük konserler verebiliyoruz, bu durum bizim tam olarak hatırlanmak istediğimiz halimiz.

Grubun bas gitaristi Nikki Sixx ise geçtiğimiz Ekim ayında Rolling Stone dergisine, “bir gün bırakacağız fakat ne zaman olacağını henüz bilmiyorum” şeklinde konuşmuştu. Sanıyoruz ki o zaman geldi. Bekleyip göreceğiz.