Eylül ayında Motörhead, Megadeth, Anthrax ve Zakk Wylde Motorboat ile denize açılacak ve açık denizde konser verecekler. Dolayısıyla Motorboat dünyanın en gürültülü teknesi olmaya aday diyebiliriz. 

Motorboat 22 Eylül günü Miami’den kalkacak ve Key West, Florida ve Cozumel limanlarına uğrayacak. 26 Eylül’de Miami’ye geri dönecek. Metal gruplarının hayranlarını da böylece sevdikleri insanlarla iç içe olacak ve güzel, unutulmaz anlar yaşayacak diyebiliriz. Teknede sadece konser olmayacak. Jim Breuer’da (komedyen) davetlilier arasında. Teknede hiç bir an boş geçmeyecek gibi gözüküyor. 

Lemmy Kilmister : ” Metal severler ile birlikte 5 gün geçireceğiz ve çalıp söyleyeceğiz. Bir gece hayatından ne bekliyorsanız hepsi olacak. Elbette küçük sürprizlerimiz de olacak. 5 günlük turun sonunda her şey yolunda gitmişse bu etkinliği tekrarlamak isterim. Başka metal gruplarını da ağırlamak çok hoş olur. ”

Dave Mustaine : ” Motorboat organizasyonu değişik görüntülere sahne olacak. Organizasyonda yer alan isimlerle de güzel bir arkadaşlığım var. Teknede thrash yapmak harika ve çok havalı olacak. ”

Scott Ian : ” Anthrax, Megadeth ve Motörhead denizde mi ? Daha büyük bir tekneye ihtiyacımız olacak. ”

Teknede yer almak isteyenler için biletler 18 Mart’ta satışa çıkacak. Bilet alınacak sayfa şu an yapım aşamasında ve en kısa zaman içinde bitmesi bekleniyor. Dolayısıyla Facebook sayfası üzerinden haberleri takip etmekte fayda var.