Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan 100%MUSIC serisi ünlü bas gitarist Stu Hamm ve ünlü gitarist Greg Howe`un konseri ile devam ediyor. 6 Kasım Pazar akşamı İstanbul`un en önemli konser mekanlarından Salon İKSV`de gerçekleşecek olan organizasyonda Buğra Şişman da sahne alacak.

Bugüne dek Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale gibi önemli müzisyenlerle çalan ünlü bas gitarist Stu Hamm ayrıca etüd videoları ile birçok genç müzisyene sanal bas gitar öğretmenliği yaptı. Geçtiğimiz yıl 6. solo stüdyo albümünü “The Book Of Lies” adıyla yayımlayan sanatçı bu albümün tanıtımını ünlü gitar virtüözü Greg Howe ile yapıyor.

Bugüne dek 8 adet solo albüm yayımlayan Greg Howe ayrıca Justin Timberlake, Enrique Iglesias gibi isimlerin sahne gitaristliğini de üstlenmekte. Greg Howe 1996 yılında Michael Jackson`ın dünya turnesinde de gitaristlik yaptı. Bu iki müzisyene progressive rock grubu The Flower Kings`in eski davulcusu Zoltan Csörsz eşlik edecek.

Turnenin Türkiyer ayağında Buğra Şişman da sahne alacak. Londra`da Middlesex Üniversitesi konservatuarında eğitim gören Buğra Şişman, Until Now isimli ilk EP`sini dijital olarak yayımlamıştı.

2016 yılının en önemli virtüöz konserlerinden biri olarak gerçekleşecek olan Stu Hamm Band`in Salon İKSV konseri 100%MUSIC, Moodlive ve Türk Gitar`ın katkıları ile gerçekleşecek. Biletler Biletix`te tam (67.50 TL) ve öğrenci (45 TL) olmak üzere iki seçenekle satışa çıktı. Salon İKSV`nin bilet satış yöntemini bilmeyenler buradan bilgi alabilir.