Nikki Sixx: “Turneden Sonra Grubu Bitireceğiz”

0
64

Rock and roll`un büyük grubu Mötley Crüe, son turnesindeki konserlere devam ediyor. Grubun son konseri 31 Aralık 2015 günü Los Angeles`ta olacak. Bazı hayranlar, grubun önümüzdeki yıl da turneye devam edeceğini tahmin ediyor. Nikki Sixx, Eagle Rocks röportajında bu tahminlere cevap verdi:

Bence turneden sonra dağılacağız. Bir grubu grup yapan şey turnelerdir. Bundan sonra bir şey yapmayacağız gibi. Belki toplanıp film müziği yaparız, eski şarkıları albümde toplarız ama Mötley Crüe`nun devam edeceğine inancım yok.

Mötley Crüe`dan sonra Sixx: A.M. ile devam edeceğim. Double albüm yapıyoruz, konserlerde güzel tepkiler alıyoruz. Müzikle yaşayan, müziği yaşayan insanlarız. Mötley Crue bittikten sonra diğerleri de müziğin içinde olacaktır.

Mötley Crüe son konserden sonra bir kardeşlik gibi olacak. Şarkı yazmayacağız, konsere çıkmayacağız. Önemli günlerde, farklı projelerde bizi bir arada görebilirsiniz.

Mötley Crüe şu an final turnesinin İngiltere ayağında. 11 Kasım`dan sonra Almanya, İsviçre, İtalya ve Fransa konserleri var.