Nükleer Başlıklı Kız, Hard Rock Cafe İstanbul`da Sahne Alacak

0
71

İstanbul’un eğlence hayatının hatrı sayılır mekanları arasına hızla giriş yapan Hard Rock Cafe Istanbul, dinleyiciyi amatör ve profesyonel birçok farklı şarkıcı ve grup ile ücretsiz olarak buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta HRC Istanbul sahnesinde en keyifli konserlerden birine imza atan grup “Luxus” Hard Rock’ın hatıralarla dolu duvarları arasında konser veriyor olmanın harika olduğunu belirtti.

Hard Rock’ta Performans Sırası Nükleer Başlıklı Kız’da!

2005 yılında Ankara’da kurulmuş olan NBK, müzik hayatına Billur Yapıcı’nın yanı sıra 2009 yılından itibaren gruba dahil olan Tansel Turna ile devam etti ve ikili “1” isimli ilk albümlerini 2010 yılında yayınladılar. Albümde en büyük ilgiyi toplayan şarkıları ‘Eğer İstersen’ ile Güneşi Beklerken ve Yalan Dünya gibi dizilerde isimlerinden söz ettirdiler. İlk albümün getirdiği başarı ile arayı çok uzatmadan 2013 yılında “Gönüllü Köle” ile ikinci albümlerini tanıttılar ve kapak fotoğrafında Okan Bayülgen imzası bulunan bu albümle farklı şehirlerde gerçekleşen konserlerine hızla devam ettiler. Grup 22 Ocak Perşembe akşamı 22:00’da Hard Rock sahnesinde ücretsiz verecekleri konser için heyecanla dinleyicisini bekliyor!