Ozzy Osbourne değişik işlere imza atmaya devam ediyor. Nick Jr. kanalında gösterimde olan Bubble Guppies çizgi filmde Sid Fishy’i seslendirmeye karar verdi. Çizgi filmin sonraki bölümlerinin orjiinal versiyonunda Ozzy’nin sesini duyacağız.

Bubble Guppies, okul öncesi çocukları hedef alan bir çizgi film. Sid Fishy de, başını belaya sokan, çevresine zarar veren bir karakter. Sid Fishy, Sex Pistols’un bas gitaristi Sid Vicious’dan esinlenerek yapılmış. Karakterimiz rock and roll dinlemeyi seviyor, saç stili ise mohawk. Kaşında bir tane piercing ve bir tane de altın dişi var. Elinde de yeşil sıvı atan bir silah var.

Ozzy Osbourne Rolling Stones’a bu konu ile ilgili açıklama yaptı:

Sid Fishy balık gibi kokan bir karakter. Ben de onun gibi kokardım. Şehirde yaşayan masum insanlara zarar vermek istiyor ve elindeki silahla onları vurmaya çalışıyor. Silahla vurulanlar yeşil renge maruz kalıyor. Daha sonra O’nun gibi kokmaya başlıyorlar. Onu durdurmak isteyenler de var tabi. Her bölüm başka bir macera oluyor. Zevkli bir çizgi film. Gelelim seslendirme işini neden kabul ettiğime. 2 yaşında bir torunum var, ismi Pearl. Bu çizgi filmi kaçırmadan takip ediyor. Her bölümünü izliyor ve evde, izlediği bölümde ne olduğunu anlatıyor. Ona bir sürpriz yapmak istiyorum. Sid Fishy konuştuğunda beni fark edecek mi bakalım.

Ozzy ile ilk bölüm ne zaman yayınlanacak açıklanmadı. Yakın bir zamanda Sid Fishy, Ozzy Osbourne’e emanet edilecek.