Geçtiğimiz günlerde Ozzy Osbourne, Memoirs of a Madman isimli toplama albümünü tanıtıyor. Bu kayıt pek çok Ozzy klasiğini yeniden kulaklarımızla buluşturuyor. Ozzy Osbourne yeni verdiği bir röportajda albümle ilgili şunları söyledi:

Black Sabbath ile yeni bir albüm ve tur yapacağım. Ve düşündüm ki: insanlar artık tek başıma bir şey yapmayacağımı düşünüyor. İşte Memoirs of a Madman insanlara solo kariyer yapmaktan yorulmadığımın bir kanıtı. Black Sabbath’ten sonra solo kariyerime devam edeceğim. Çünkü sıradaki Black Sabbath albümü son olacak. Bir daha yola çıkmayacağız. Ve şimdiden üç şarkı yazdık: Crack Cocaine, Mr. Armageddon ve mm.. diğeri neydi… Hatırlamıyorum. 
Bugün TV’de Michael Jackson’ın hologramını gördüm ve çok korkunçtu, gerçekten korkunçtu. Karıma dönüp dedim ki: ‘Tura hologramımı gönderebilirdim’. Harika bir rock and roll konserinde daha iyi hiçbir şey yoktur şu dünyada. Eğer her şey yolundaysa en iyi şeydir. İyi bir rock and roll konseri benim için sexten daha iyidir. 

Ozzy Osbourne’un kendi solo kariyeri için ne zaman stüdyoya gireceği hakkında açıklama yapılmadı ancak 2016 gibi olacağı düşünülüyor.