Black Sabbath basçısı Geezer Buttler’ın yeni bir albüm çıkarabilecekleri hakkında açıklamalar yaptığı haberini daha önce yayınlamıştık, bu haber için tıklayınız. Bu açıklamaların ardından efsanevi Sabbath vokalisti Ozzy Osbourne da yeni albüm hakkında açıklamalar yaptı. Osbourne şunları söyledi:

Asla asla diyemem. Black Sabbath kurulduktan 35 yıl sonra bir geri dönüş yapıp bir numaraya yükselen bir albüm çıkartacağım ve büyük bir tur yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Albüm 2013‘de kaydedildi ve 13 ülkede bir numaraya yükseldi. 13 numarası bizi şaşırtıyor, gerçekten ilginç. Size tek söyleyebileceğim eğer bu albümle bir final yapsaydık bu zirvede bırakmış bir grup olurduk.

Bu açıklamalara ek olarak, 13 albümüyle birlikte arasının açıldığı Black Sabbath’ın eski davulcusu Bill Ward’a değinen ünlü vokalist, şunları söyledi:

Üzgün olduğum tek durum Bill Ward’ın bizimle çalışamıyor olması. Ama ben bir sonraki Black Sabbath albümü ve turu için hazırım. Eğer başarırsak, bu harika olur. Ama başaramasak da ben işimi yapmaya devam ederim.