Pierce the Veil turnede olduğu zaman loş, biraz da korkutucu otellerde kaldığı oluyor. Grup üyeleri o otellerin bıraktığı etkileri Circles`ın klibinde anlattı. İlk olarak MTV`de gösterilen klip, eski bir otelde geçiyor. Otelin görevlisi olan rahatsız edici yaşlı adam yeni misafirlerinin huzurunu kaçırmak için her şeyi yapıyor.

Klibin çıkış noktası 1991 yapımı olan Nothing But Trouble (Baş Belası) adlı film. Filmi izleyenler kliple ortak yanlarını kolayca anlayabilir. Grubun vokalisti Vic Fuentes Alternative Press`e şunları söyledi:

Klipte bir korku filminde olabilecek sahneleri biraz esprili ve herkesin izleyebileceği şekilde gösterdik. Turnedeyken her gün otellerde check-in yapıyoruz. Bu otellerden birini hayaletli, perili olarak düşündük. Otel görevlisi üzerimizde oyun oynuyor. Biz de oradan kaçmak için çabalıyoruz. Dolayısıyla kendi düşüncelerimizle, yaşadıklarımızla bu klip ortaya çıktı. Umarım daha fazla bu tür otellerde kalmayız.

Pierce the Veil`ın yeni albümü Misadventures bu yılın başlarında çıkmıştı. Grubun turnesi Eylül, Ekim ve Kasım aylarında devam edecek.