Rolling Stone dergisi tarafından yapılan habere göre, dünyanın en büyük porno sitelerinden biri olan Pornhub, önümüzdeki dönemde müzik kayıt şirketi olarak faaliyet göstermeye başlayacak. Pornhub Records adıyla kurulan bu yeni girişim, özellikle yetişkinlerin sevebileceği sözlere sahip parçalar üreten bir yapı oluşturmayı planlıyor. Firmanın içerisinde kesinlikle ergen gençlik grupları yer almayacak.

Pornhub Records’un kuruluşu sebebiyle, şirkete ait bir tema müziği bulmak isteyen yetkililer  ödüllü bir müzik yarışmasını başlattılar. Yarışmaya kazanan kişiye 5 bin dolar değerinde bir video klip hazırlanacak ve bu video klip Pornhub TV’de yayınlanarak 500 bin kişi tarafından izlenmesi garanti edilecek.

Pornhub TV’de müzik video klibinin yayınlanması hangi müzisyenin ilgisini çeker bilemiyoruz fakat bu girişimin fazlasıyla tuhaf olduğuna hiç şüphe yok. Rolling Stone gibi rock müziğin mihenk taşlarından biri olan özel bir derginin ise bu konuyu haber yapması ayrı bir olay. Bizim bu haberi buraya koymamız ise çok çok ayrı bir olay. Her neyse… İşin çok farklı bir boyutu ise bu haberin aşırı olumlu tepkilerle karşılanması. “Pornhub Records’un neden iyi bir fikir olduğunun 10 kanıtı” şeklinde bir liste bile oluşturulmuş durumda. Buradan göz atabilirsiniz.