50. yılı kutlamak her grubun harcı değil. Yarım asırdır sahnelerde olan Scorpions, 50. yıl dönümü kapsamında konserler veriyor. Kutlamaların Berlin ayağı, teknik problemler nedeniyle iptal edildi.

Scorpions Berlin`de özel bir yarışma ile belirlenecek 250 hayranıyla 50. yılını kutlamayı planlıyordu. Scorpions ekibi konserin ileri bir tarihte yapılacağını ve sürprizler olacağını söyleyerek, mutlaka telafi edileceğini söyledi:

Scorpions 3 Kasım günü Berlin`de 250 hayranıyla 50. yılını kutlamak istedi. Binlerce kişinin katıldığı yarışmadan sadece 250 kişi bilet kazandı. Maalesef teknik problemlerden dolayı konseri iptal etmek durumundayız. Anlaştığımız yer beklediğimiz müzikal kaliteyi sağlayamadı.

Fakat yarışmayı kazananlara güzel haberlerimiz de var. Berlin konseri 23 Mart 2016`da Mercedes Benz Arena`da yapılacak. Yarışma biletlerini kazananlar erken giriş yapıp sound check anlarını izleyebilecek. Böylece bu konseri çok özel bir şekilde deneyimleyebileceksiniz. Özel bilet kazananlar mail yoluyla bilgilendirilecek.

Ertelenen Berlin konserinin bir sonraki tarihinde hoş sürprizler olması da konsere olan ilgiyi artırıyor.