Skid Row’un eski vokalisti Sebastian Bach, Full Throte Rock’a bir takım açıklamalarda bulundu. Nikki Six ile ilgili olarak konuşan ünlü vokal şu sözleri söyledi: 

Bütün bu nefretle baş edemem, bir gün ben, diğer gün Godsmack’ten Sally öbür gün Stryper’dan Michael  Sweet…  Bunlarla uğraşamam. Akılda tutulacak çok fazla nefret var, (gülüyor) bu hayret verici. Her gün yeni bir yığın nefret ortaya çıkıyor ve bütün hepsiyle baş etmem benim için zor.

Geçen ay Nikki Sixx, Bach’ı “eski Skid Row solisti “ olarak afişe etmişti. Bach ise bu durumu iğneleyici bir şekilde cevapladı. Sixx’in bu tutumuna karşı Mötley Crüe tarihinden bir örnek vererek şu yanıtı verdi:

Vince Neil, Mötley Crüe’nün solistidir ve sesidir her zaman öyle olacaktır, zamanında kimin solist olduğu önemli değildir. Aynı şekilde ben de Skid Row’un ana solisti olacağım. O gün sahnede kimin durduğu önemli değil. Öldüğümüzde, bu dünyadan gitmiş olduğumuzda ben Skid Row’un solisti olacağım, inanın (gülüyor). Bu böyle, değiştiremezsiniz. Vince ise her zaman Mötley Crüe’nün solisti olacak. 90’larda grup milyonlarca solist denedi. Bu o kadar da büyük bir olay değil. Çok eski haberler.”              

Bu kavga daha ne kadar kızışacak merakla takip etmekteyiz.